YHTEYSTIETOMME

Ota yhteyttä, ammattitaitoinen ja koulutettu henkilöstömme palvelee sinua.

Kysy meiltä, osaamme auttaa Sinua kaikissa näissä töissä!

Yhteydenottolomake

Lähetä meille viesti

HENKILÖSTÖMME

Tutustu asiantuntijatiimiimme

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate.

Artboard_3

Marika Holmberg

Asiantuntija, KLT,
toimitusjohtaja, osakas

puh. 010 326 6835
gsm. +358 40 548 4124
marika.holmberg@tulosmesta.fi

Oskari Holmberg

Oskari Holmberg

Taloushallinnon asiantuntija, osakas

puh. 010 326 6833
gsm. +358 40 752 4254
oskari.holmberg@tulosmesta.fi

Sanni Holmberg

Sanni Holmberg

Taloushallinnon asiantuntija, osakas

puh. 010 326 6834
gsm. +358 40 512 7406
sanni.holmberg@tulosmesta.fi

Viivi Tuominen

Viivi Tuominen

Kirjanpito, reskontrat, palkat, verotus sekä muut tilitoimistotyöt

puh. 010 326 6831
gsm. +358 50 320 4085
viivi.tuominen@tulosmesta.fi

Marja Majuri

Mari Rissanen

Harjoittelija, alustavat kirjanpitotyöt

puh. 010 326 6830
gsm. +358 50 320 3667
mari.rissanen@tulosmesta.fi

Sijainti

Meidän toimisto

Tulosmesta Oy

Sompiontie 1
liikehuoneisto 4
00730 HELSINKI
puh. 010 326 6830
sähköposti: kirjanpito@tulosmesta.fi
Y-tunnus: 0897447-5

Ura

OLETKO TALOUSHALLINNON OSAAJA?

Tarvitsemme aika-ajoin projektiluontoisesti ammattimaista työvoimaa.

Kysy lisää yhteydenottolomakkeella tai lähetä hakemus ja CV sähköpostitse.